ANKAR reklamy

ul. Grażyny 22,

02-548 Warszawa

tel. 601 318 332

witryny@ankar.pl

FOLIA MROŻONA

(szroniona, mleczna)

 

Dekoracyjna folia którą stosujemy dla uzyskania efektu matowienia czy oszronienia szkła. Najczęściej stosujemy ją w gabinetach lekarskich i kosmetycznych, korytarzach biur, salach konferencyjnych.

Na folii możemy drukować lub wycinać z niej napisy i grafikę.


 

FOLIA PLOTEROWA

 

Folia kolorowa z której wycinamy napisy lub grafikę. Przed wprowadzeniem folii drukowanych, najpowszechniej stosowana w reklamie. Naklejana na zewnątrz lub od środka, po naklejeniu na szybę z obu stron ma taki sam kolor, nie jest przejrzysta.

FOLIA PERFOROWANA

(dziurkowana, owv)
 

Folię One-Way-Vision stosujemy do oklejania szyb gdzie jest potrzeba zachowania widoczności. Naklejana tylko od zewnątrz. Po naklejeniu na szybę widzimy nadrukowaną grafikę, natomiast od środka możemy patrzeć na zewnątrz (jeśli na zewnątrz jest jaśniej niż w pomieszczeniu).

 

Oferta - druk i montaż folii

FOLIA DRUKOWANA

 

Podstawowa folia na której wykonujemy dowolne pełnokolorowe wydruki. Naklejana najczęściej od zewnątrz.

Po naklejeniu na szybę nie możemy zajrzeć do środka lub na zewnątrz.

Nie blokują całkowicie dostępu światła.
 

Reklam na witrynę sklepową można zrealizować na kilka różnych sposobów, można też połączyć kilka technik w celu uzyskania lepszego efektu.

 

Najprostszym sposobem wyróżnienia swojej działalności są proste napisy na szybach – litery wycięte z folii samoprzylepnej o określonej kolorystyce.

 

Nieco bardziej skomplikowaną formą są wycięte z folii jednobarwnych znaki graficzne, logotypy oraz niewielkie wydruki o nieregularnych kształtach.

 

Bardziej zaawansowane projekty obejmują oklejanie całych witryn (lub dużych ich części) folią z pełnokolorowym wydrukiem. W tej technologii można np. drukować zdjęcia lub grafiki bez ograniczeń kolorystycznych. Zasłaniać lub przesłaniać powierzchnie.

 

Drukując reklamę na szyby stosujemy różne rodzaje folii samoprzylepnej.

Oklejanie witryn sklepowych.

Współczesna witryna sklepu, czy salonu sprzedaży, to przede wszystkim miejsce ekspozycji reklamy, informacji o promocjach i aktualnej ofercie.

Zachęca potencjalnego Klienta do wejścia i informuje o ofercie oraz aktualnych promocjach.

PROFESJONALNE OKLEJANIE WITRYN